Опис насоса циркуляційного Vitals Aqua CH 32.80.180B
Насос циркуляційний Vitals Aqua CH 32.80.180B призначений для примусової циркуляції робочих рідин (теплоносіїв) в замкнутих і відкритих системах опалення та кондиціювання приміщень.
За своєю конструкцією циркуляційний насос Vitals Aqua CH 32.80.180B оснащений механізмом, який перетворює енергію потоку в тиск і подає воду в потрібному напрямку. Під'єднується насос до однофазної мережі змінного струму напругою 230 В, частотою 50 Гц та встановлюється в змонтовану систему опалення. Температура теплоносія може змінюватися в широких межах – від + 2 °С до + 110 °C.
Речовини, які дозволені в якості теплоносіїв:
- Очищена вода.
- Антифризи на основі етиленгліколю та пропіленгліколю.
- Пожежобезпечні, мінеральні і синтетичні масла.
Циркуляційний насос не призначений для перекачування жорсткої прісної, мінеральної та морської води, агресивних і легкозаймистих рідин і розчинів, продуктів харчування, рідин з великою в'язкістю й емульсій. Вода, яка перекачується насосом, не повинна містити великі абразивні або тверді включення.
Умови експлуатації:
- в’язкість рідини, яка використовується, не повинна перевищувати в’язкість води більше ніж на 20%;
- робочий діапазон температури циркулюючої води – від + 2 °С до + 110 °С;
- температура навколишнього середовища від + 4 °С до + 40 °С і волість не більше ніж 95%;
- максимальний тиск у системі може досягати значення 10 бар;
- водневий показник (рН) теплоносія має бути в межах 6,5–8,5 одиниць.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Латвия |
| Производитель | Vitals AQUA |
| Вид насоса | Циркуляционный |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 8 м |
| Пропускная способность | 8 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 265 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 3 |
| Повышение давления | Нет |
| Вес | 5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр разъема соединения | 2 дюйм |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Класс защиты | ІР44 |
| 2 ступінь | 185 Вт |
| Габарити упаковки, мм | 210 × 225 × 200 |
| Максимальна потужність, Вт | 265 |
| Маса нетто / брутто, кг | 5,0 / 5,25 |
| 1 ступінь | 110 Вт |
| Напруга живлення, В | 230 |
| 3 ступінь | 265 Вт |
| Монтажна довжина, мм | 180 |
| Тип электродвигателя | однофазний з «мокрим» ротором і ступінчастим регулюванням швидкості |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Клас ізоляції | Н |
| Максимальний гідростатичний напір, м | 8 |
| Покриття камери насоса | антикорозійне електролітичне |
| Максимальна подача, м³ / год | 8 |
| Діаметр вхідного / вихідного каналу, мм | 32/32 |
| Максимальна температура теплоносія (TF клас), ° С | 110 |
- Цена: 2 369 ₴




