
Электрокотел Тенко ПРОМ 36 кВт с частотным насосом
36 261 ₴
- Готово к отправке
- Код: ПРОМ 36_400
- +380 (95) 521-96-94
ТЕНКО ПРОМ 36 кВт – настенный электрический котел с частотным насосом, без бачка
Настінний електрокотел Tenko ПРОМ 36кВт (ПРОМ 36_400) з частотним насосом, без бачка. Одноконтурний призначений для опалення приміщень до 360 кв.м. Розрахований на роботу лише у закритих системах опалення. Максимальна потужність – 36 кВт, чотири ступені нагрівання 9 – 18 – 27 – 36 кВт, управління режимом роботи за допомогою ручного термостата.
Підключення котла до трифазної мережі 380-400 В
Побудований на новій модульній конструкції, зібраній на каркасі з оцинкованої сталі.
Діаметр патрубків - 1". Труба зворотниго патрубку теплоносія – знизу праворуч, патрубок подачі – знизу ліворуч.
Котел електричний Tenko ПРОМ має:
- вбудований циркуляційний насос з частотним регулюванням WILO 25/8-75/SC;
- капілярний термостат Cotherm французького виробництва, який дозволяє плавно регулювати температуру в діапазоні 0 ÷ 90 ° С;
- термоманометр;
- якісну італійську гідро групу безпеки: автоматичний відвідник повітря, датчик тиску, запобіжний клапан;
- загальний вхідний автомат;
- клему для підключення зовнішнього пристрою (кімнатний термостат, тижнево-добовий програматор, датчик протоки), що замкнена перемичкою.
Оснащений теплообмінником, з чотирма блоками тенів на 9 кВт кожен.
Можливе застосування котла, в якості додаткового пристою у діючій системі опалення.
Комутація виконана на модульних контакторах.
Двохрівневий захист від перегріву: сам термостат та аварійний захист при температурі на датчику +90°С.
Мінімальний тиск у системі 1 бар. Якщо тиск буде нижчим (або у відкритій системі) датчик тиску відключить котел.
Робочий тиск у системі 2,5 бар, а запобіжний клапан скидає надлишковий тиск вище 3 бар.
Деталі корпусу виконані з високоякісної сталі українського виробництва та піддані антикорозійній обробці. Надалі на них нанесена порошкова фарба для створення захисного шару та надання привабливого зовнішнього вигляду.
Для виробництва теплообмінників застосовується високоякісна труба товстостінна 6 мм.
Кожен теплообмінник для продовження терміну експлуатації проходить антикорозійну обробку та гідравлічні випробування при тиску 8 бар.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenko |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 36 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Вид топлива | Электричество |
| Коэффициент полезного действия | 99 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| ТЭНовый нагреватель | Да |
| Количество ТЭНов | 12 шт |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Цвет | Белый |
| Вес | 40 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Рекомендуемая отапливаемая площадь | 360 кв.м |
| Тип нагревателя | 4 блока по 3 ТЭНа |
| Отопление | |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 5 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP20 |
| Потребляемая мощность | 36 кВт |
| Количество ступеней мощности | 4 (9 – 18 – 27 – 36 кВт) |
| Номинальный потребляемый ток | 3 × 53 А |
| Рекомендуемый предохранитель | 3 × 63 А |
| Рекомендуемое сечение кабеля | 5 × 16 кв. мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 765 мм |
| Ширина | 412 мм |
| Глубина | 270 мм |
| Вход в систему отопления | 1" |
| Возврат из системы отопления | 1" |
| Дополнительные характеристики | |
| Циркуляционный насос | Да |
| Дисплей | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Бесшумная коммутация | Нет |
| Возможность подключения комнатного термостата-программатора | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Работа в открытой системе | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал теплообменника | Антикоробработанная сталь, порошковая покраска |
- Цена: 36 261 ₴
- Способ упаковки: Комплект поставки: 1. Электрический котел Тенко ПРОМ - 1 шт., 2. Паспорт изделия - 1 шт.







